pondělí - čtvrtek06:00 - 22:00
pátek, sobota06:00 - 24:00
neděle06:00 - 22:00
Litohoř 204 / GSM: 736 625 011

Ubytování Astra Lančov u Vranovské přehrady

Rekreační středisko

Ubytování Astra Lančov u Vranovské přehrady

Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a menších chatkách. V areálu je k dispozici kuchyňka, ale i restaruace. 

Leží v krásné prosluněné krajině. Je tu velká možnost sportovního vyžití. K dispozici je hřiště na volejbal, nohejbal, ruské kuželky, pingpongový stůl, dětské pískoviště a mnoho dalších aktivit.

V blízkosti areálu je nástupiště na linkovou loď, která Vás dopraví k hradu Bítov, nebo na vranovskou hráz a odtud můžete využít elektrický vláček na zámek Vranov. Z vranovské hráze přejdete dominantní most přes Vranovskou přehradu a dojdete na hlavní vranovskou pláž. Zde se můžete vykoupat v průzračné vodě Vranovské přehrady, která patří k nejteplejším přehradám v České republice. V blízkém Vranově nad Dyjí můžete kromě zámku navštívit pevnostní muzeum, nebo poobědvat v jedné z mnoha místních restaurací s překrásným výhledem na zámek Vranov.

Jsou tu dobré podmínky k pěší turistice a cykloturistice.

 

Ubytování
Nabízíme možnost ubytování ve čtyřlůžkových pokojích a menších chatkách.

Dispozice ubytování : 8x pokoj čtyřlůžkový , 6x chatka čtyřlůžková
celkem 56 lůžek

K dispozici kuchyňka, která je vybavená základním nádobím, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí a el. dvouplotýnkovým vařičem.

Společné nově postavené WC a sprchy.

Možnost parkování u chaty zdarma.


Sportovní využití
Je tu velká možnost sportovního vyžití. K dispozici je hřiště na volejbal, nohejbal, ruské kuželky, pingpongový stůl, dětské pískoviště a mnoho dalších aktivit.
Stravování
V areálu je restaurace, která nabízí denní menu a dále výběr z jídelního lístku.


Cena

- v 8 apartmáech 2-6 lůžkové - 3000 Kč/apartmán/týden

- v 6 chatkách - 4 lůžkové - 6000 Kč/chatku/týden


Doplňující informace
Jedete směr Vranov nad Dyjí. Projedete po hlavní Vranovem nad Dyjí a po 1,5 km dojedete na náměstíčko obce LANČOV.

Zde se dáte 2x doprava, a držíte se směrovky Lančovská zátoka. Pokračujete až k fotbalovému hřišti a zde opět odbočíte doprava a držíte se žlutých směrovek RZ ASTRA a sjíždíte dolu do zátoky. Jedete stále rovně , nikde neodbočujete, až dojedete na rozcestí , kde budete mít po levé straně dřevěnou hospůdku s prolézačkou a po pravé straně prosklenou samoobsluhu. Zde odbočíte doprava, je zde opět žlutá směrovka RZ ASTRA a jedete do lesíka. Po pravé straně budete míjet Tábor Lesů a hned za ním nalevo se Vám otevře pohled na prosluněný areál ASTRA Lančov. Zabočíte doleva a vjedete na travnatou loučku. A zde nás najdete.

 

Kontakt : 736 625 011, unovaku@seznam.cz

 

ASTRA LANČOV u Vranovské přehrady
Lančov
671 06 Lančov

 

Poloha: GPS: N48°54'35", E15°47'13"